slider1grafikagrafika
shutters-669296_1920grafikagrafika
window-1174423_1920grafika
slajder 4grafikagrafika

Marimpex w Toruniu i okolicy – bramy garażowe najwyższej jakości

Bramy garażowe segmentowe
Nowoczesne rozwiązanie dla wymagających użytkowników

Oszczędność miejsca:
Bramy segmentowe otwierają się pionowo unosząc się do góry i pozostając pod stropem, dzięki czemu zapewniają odpowiednią ilość miejsca potrzebnego do parkowania w garażu, jak też przed nim. Oferowane przez nas bramy mogą być montowane przy nadprożu w odległości 7 cm od niego.

Bezpieczeństwo i trwałość:
Wszystkie bramy dostępne w naszej ofercie są wyposażone w sprężyny skrzętne i posiadają solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej ogniowo. Dzięki temu mogą przez wiele lat funkcjonować bezawaryjnie. Odpowiednio wyprofilowane panele bramowe eliminują ryzyko przytrzaśnięcia placów pomiędzy ich segmentami.

Izolacja termiczna:
Aby zachować doskonałą izolację termiczną, oferowane przez nas panele zostały wykonane ze stalowej blachy ocynkowanej ogniowo, powleczone poliestrem oraz wypełnione pianką poliuretanową. Ponadto ich grubość sięga 40 mm. Wszystkie z wymienionych cech zapewniają naszym bramom garażowym szczelność na całym ich obwodzie. Dodatkowo są one wspomagane wysokiej jakości uszczelkami, dzięki którym do garażu nie przedostaje się wiatr ani inne opady atmosferyczne.

Komfort:
Dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę, przygotowaliśmy bramy garażowe z napędem elektrycznym, dzięki którym mogą Państwo wjechać do garażu lub na posesję bez konieczności opuszczania swojego samochodu.

Indywidualne dopasowanie:
Bogaty wybór kolorystyki i typów paneli pozwoli zaprojektować niepowtarzalną bramę garażową, dzięki której nie tylko będzie ona spełniała swoje funkcje, ale też cieszyła oko.

Termin realizacji oraz dostawy:
Dzięki innowacyjnej maszynerii wyposażonej w dużą moc, proces produkcyjny przebiega w zawrotnym tempie, a wraz z rozbudowanym zapleczem logistycznym umożliwiają najszybszą na całym rynku realizację zamówień.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym salonem drzwi i okien. Oferujemy również usługi montażu drzwi i okien oraz bram garażowych.
Ponadto w swojej ofercie posiadamy serwis naprawczy drzwi i okien oraz możliwość zakupienia pojedynczych części do wyrobów budowlanych, jak kliny montażowe naszej produkcji.