Okna PCV 6-komorowe 85 mm

Proponujemy Państwu doskonałe okna PCV firmy ALUPLAST - potentata w branży okien. Okna te posiadają renomowane niemieckie okucia ROTO. Profile ALUPLAST są uważane za jedne z najlepszych na rynku. Produkowane w indywidualnych wymiarach w systemach 6-komorowych są najbardziej zaawansowanymi technicznie systemami okien PCV w Europie. Nie zawierają substancji toksycznych ani ołowiu, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV, co pozwala na zachowanie idealnie białego koloru na długie lata eksploatacji.

Profile są dostępne niemal we wszystkich kolorach, od klasycznej bieli, przez strukturę drewna aż po wyraźne kolory uniwersalne. Zarówno okrągłe, łukowe czy koszowe okna w systemie ALUPLAST pozostawiają Państwu zawsze dowolność indywidualnego wyboru. W każdym przypadku otrzymują Państwo właściwe rozwiązania dla zrealizowania nawet bardzo specyficznych wymagań architektonicznych i stylistycznych.

Profile PCV Aluplast izolują ciepło (k=1,0~1,1 W/m²K) i hałas (dB 30~39). Ich sztywność pozwala na wykonanie i prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach (łukowe, trapezowe) i funkcjach (drzwi balkonowe uchylno-przesuwne).Dzięki temu szerokość maksymalna okna 1-skrzydłowego może osiągnąć 150 cm. Wszystkie oferowane systemy Aluplast posiadają atesty ITB i PHZ dopuszczające stosowanie okien w obiektach użyteczności publicznej, służby zdrowia i placówkach oświatowo-wychowawczych. We wszystkich oknach stosowane są szyby termoizolacyjne z gazem o najniższej przenikalności termicznej k=1,0.

Szyby te doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed utratą ciepła. W swojej ofercie posiadamy również szyby antywłamaniowe,
przyciemniane, lustrzanki, szlifowane, barwione oraz wiele innych.

 

 
 

 System sześciokomorowy o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym. W pełni rozwinięta technologia rodziny Aluplast. Konstrukcja sześciokomorowa i głębokość zabudowy 85 mm zapewniają dobrą izolację termiczna i akustyczną.
System Aluplast dostępny w wersji półzlicowanej i zlicowanej. Poza spełnianiem najbardziej rygorystycznych norm o ochronie ciepła system Aluplast cechuje nowoczesne wzornictwo, odpowiadające najnowszym trendom panującym na rynku okiennym. Zaokrąglone linie nadają oknom nowoczesny i harmonijny wygląd. sześciokomorowa budowa i głębokość zabudowy 85 mm zapewniają optymalną izolację termiczną i akustyczną (1,0 W/m²K wg DIN 52619)

Projekt i wdrożenie: E-INFONET.pl Toruń projektowanie stron