slider1grafikagrafika
shutters-669296_1920grafikagrafika
window-1174423_1920grafika
slajder 4grafikagrafika

Marimpex – roletki i moskitiery w atrakcyjnych cenach!

Moskitiera z kołnierzem okienna

Moskitiera okienna z kołnierzem przylega szczelnie do ramy okna zapobiegając tym samym przedostawaniu się owadów do pomieszczenia. Wykonujemy moskitiery o dużej powierzchni bez poprzeczek. Dostępne są one w następujących kolorach: biały (RAL 9003), brąz (RAL 8016).

Roletki VEGAS MINI

Są one tańszą alternatywą rolety – jednak mogą być montowane do skrzydła na wiele sposobów. Zasadniczym walorem takiego systemu jest możliwość zamontowania blaszek bezinwazyjnych oraz prowadzenia żyłkowego za materiałem.

Roletka dachowa VISION

Jest jedynym systemem służącym do montażu na oknach dachowych. Dzięki uniwersalnym wymiarom i zastosowaniu będzie pasowała do każdego modelu okien dostępnych na polskim rynku.

Roletki VEGAS PROFIL

Rolety z systemu Vegas wyposażone są w uniwersalny mechanizm samoblokujący. Ich specyfika umożliwia jej bezawaryjny montaż do skrzydła okiennego. Jej niewątpliwą zaletą jest materiał, z którego jest wykonana – nie blokuje on przepływu światła do pomieszczenia.

Firma Marimpex w Lubiczu koło Torunia oferuje swoim Klientom najwyższej jakości wyroby budowlane – głównie okna i wysokiej jakości drzwi Erkado, Delta, Dre, KMT, Wiked oraz Polskone. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i odwiedzenia naszego salonu.